Nail Salon Games for Girls

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30 MB
  • Version 2.8
  • Dil İngilizce
  • Firma Best Girls Dress Up Makeup and Nail Manicure Games
Genç kızlar mükemmel bir manikür oyunu sizleri bekliyor.

Hey kızlar size harika ötesi bir oyun buldum ve tavsiye edeceğim. Bu oyunda dilediğiniz bütün oje renkleri taşlar tırnak aksesuarları ve tırnak üzerine yapılan mükemmel desenlere kadar her şey var. Burada istediğiniz kadar tırnak renklendirebilir kendi tarzınızı herkese gösterip beğeni toplaya bilirsiniz.

İsterseniz bu süper fikirleri kendi tırnaklarınızda da deneyebilir ve yeni fikirler ile oyuna dönebilirsiniz. Sanal tırnaklarınıza tekrar tekrar uygulama yapabileceğiniz tırnak modelleriniz ile arkadaşlarınız sevdikleriniz ve çevrenize tarzını göstere bilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızın harika fikirlerinden ilham alıp onların iyi tasarımlarına ortak olup yeniden şekillendirip doğa bilirsiniz.

Bu oyun her yaştan genç ve güzel kızların oynayabileceği harika bir oyun olmanın yanında kolay ve rahat anlaşılır menülerde istediğin renkleri modelleri tek tuşla bulabilirsin. En güzel tasarımları yaptıktan sonra kaydedip galerinde saklayabilir sonra da bunlara imzanı atıp arkadaşlarına gösterebilirsin. Kaliteli ekran görüntüleri ve hızlı ara yüz tasarımları ile de çok hoşuna gidecek Prenses tırnak sanat Salonu oyunu akıllı cihazlarına da uygundur. Sanal elleri birer prenses eline dönüştürün. İstediğiniz renkte ve modelde yüzlerce seçenekten birini seç ve elleri yeni baştan yap.

Nail Salon Games for Girls indir